Koordinátor sériovej výroby na oddelení inžinieringu (Supervízor)

Booster Precision Components (Belusa) s.r.o.

Miesto práce
Beluša
Termín nástupu
dohodou
Od 2 500 EUR/mesiac13ty a 14ty plat, dochádzkový bonus a pod. podľa KZ

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Riadenie procesných inžinierov a technológov;

Analyzovanie, stabilizácia, optimalizácia a zlepšovanie výrobných procesov a technológii;

Spolupráca v oddelením výroby a kvality v oblasti procesov strojárenskej výroby;

Ďakujeme za záujem o prácu v našej spoločnosti. Kontaktovať budeme postupne vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske / technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Práca vhodná pre skúseného procesného inžiniera / technológa, ktorý má záujem rozvíjať svoje skúsenosti aj v rámci koordinácie aktivít oddelenia inžinieringu - so zameraním na riadenie procesov výroby.

Angličtina a skúsenosti s trieskovým obrábaním sú potrebné - sústruženie, frézovanie.

Znalosti štatistických nástrojov a nástrojov kvality ako SPC, APQP, FMEA, MSA.. sú potrebné.

Pre bližšie informácie volajte na 0911 954 752.

Booster Precision Components (Belusa), s.r.o. je súčasťou medzinárodnej skupiny Booster so sídlom v Nemecku a dodávateľ pre automobilový priemysel TIER2.

Spoločnosť sa zameriava na obrábané presné diely a dodáva všetkým hlavným automobilovým výrobcom Tier1 a OEM po celom svete.

Medzi hlavné používané technológie patrí sústruženie, frézovanie, odlievanie a montáž.

Výrobné závody sa nachádzajú v Nemecku, na Slovensku, v Mexiku a Číne a poskytujú celosvetovú pôsobnosť v automobilovom dodávateľskom priemysle.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Personálne oddelenie
Tel.: +421911954752
E-mail: poslať životopis