Logo EWL Slovakia s. r. o.

Práca pre mužov aj ženy vo výrobe, žiadna pásová výroba, pracuje sa v skupinkách, ihneď na TPP!!!

EWL Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Devínska Nová Ves
Termín nástupu
Ihneď
1 140 EUR/mesiac1100€ / mesiac (brutto) plus rôzne príspevky a bonusy, stravné lístky v hodnote 7,30€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- výroba komponentov pre automobilové interiéry (operátor výroby)

- dodržovanie poriadku na pracovisku

- nenáročná práca v príjemnom a čistom prostredí

- žiadna pásová výroba, pracuje sa v skupinkách

- vhodná pre mužov aj ženy

- nástup možný ihneď po dohode

- plné zaškolenie

- plná podpora koordinátora

Každoročné benefity našej spoločnosti:

+ 13. plat

+ nefajčiarsky príspevok vo výške 10,- € mesačne

+ multisport karta

+ vianočná poukážka v hodnote 50 €

+ dar pri odpracovaní 5 rokov v spoločnosti

+ víkendový pobyt v hodnote 250 € pri odpracovaní 10 rokov v spoločnosti

+ víkendový pobyt v hodnote 400 € pri odpracovaní 15 rokov v spoločnosti

+ finančná odmena pri narodení dieťaťa zamestnancovi vo výške 330,- €

+ referral program

+ spoločenské akcie ako športové hry (aj pre rodinných príslušníkov) a vianočný večierok

+ celoročné kurzy anglického, španielskeho a nemeckého jazyka hradené spoločnosťou

+ odborné kurzy podľa profesijných potrieb zamestnanca

+ 1x ročne vitamíny počas chrípkového / jesenného / obdobia

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu nám pošlite životopis:
[email protected]
Vhodných kandidátov budeme telefonicky kontaktovať.
Odpoveďou na tento inzerát či zaslaním Vašich osobných materiálov do spoločnosti EWL Slovakia s.r.o. dávate súhlas ku spracovaniu a uchovaniu Vašich osobných údajov podľa zákona č. 122/2013 Z.Z., o ochrane osobných údajov.
Ďakujeme

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť je významný svetový dodávateľ komponentov pre automobilové interiéry, ktorý ponúka svojim klientom celkové služby zahŕňajúce koncepciu, dizajn, vývoj, výrobu a distribúciu stropných systémov, dverí, sedadiel a svetelných systémov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Priemysel a výroba

  • manuálna zručnosť
  • ochota pracovať v trojzmennom režime

Status quo dnešného trhu práce berieme ako výzvu. Efektívne transformujeme podobu globálnej migrácie a reálne prekonávame ekonomické rozdiely medzi spoločnosťami.
Zmierňujeme výzvy a prekážky, ktorým čelia tisíce prijatých kandidátov po celom svete. Pomáhame zlepšovať ich bezpečnosť a schopnosť sebarealizácie prácou a štúdiom. Naši klienti ťažia z nášho zamerania na hľadanie kvalifikovaných zamestnancov presne vtedy, keď sú potrební.
Ľudia sú vždy stredobodom našej pozornosti. Sme spoločnosť, ktorá buduje a rozvíja diverzitu prostredníctvom našich zamestnancov. Mnohí z nich precestovali za prácou v novom prostredí tisíce kilometrov. Náš tím sa zrodil z najväčšej masovej migrácie na svete.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: HR Department
Tel.: +421911760795
E-mail: poslať životopis