SAP WM Key User - Špecialista logistiky/skladu - nástupný bonus 500 €!

Nové Mesto nad Váhom, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
ASAP/Dohodou
2 200 EUR/mesiacZáklad od 2200 € brutto (v závislosti od skúseností) + 10 % variabilná zložka mzdy + 13. a 14. plat.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Správa SAP systému, zameranie na logistiku v module WM
  • Vytváranie Kanban reťazcov podľa min/max hodnôt na skladoch výroby
  • Tvorba fixných pozícii podľa min/max hodnôt na sladoch logistiky
  • Zodpovednosť za riadenie inventúry a správu SAP modulov počas inventúry
  • Testovanie novovzniknutých „Z“ transakcii v SAP a skeneroch
  • Implementácia dvoj a troj-krokových skladových príkazov v module WM
  • Participácia na riešení a odstraňovaní COGI
  • Participácia na riešení problémov inventúrnych rozdielov
  • Optimalizácia tokov materiálu a nastavení systému s cieľom odstraňovať „bottle necks“
  • Výpočty kapacít na nové projekty a zodpovednosť za ich nastavenie v rámci tokov spoločnosti

Radi s tebou budeme zdieľať naše dlhoročné know-how medzinárodnej automotive spoločnosti, ktorá spája vývoj a výrobu pod jednou strechou. Čo všetko ti vieme ponúknuť si môžeš pozrieť nižšie.

Zložky mzdy:
  • Fixná zložka mzdy od 2200 €
  • Variabilná zložka mzdy 10 %

Naše finančné benefity:
  • 13. a 14. plat
  • Odmena pri životných a pracovných jubileách
  • Odmena za odporučenie známeho
  • Odmena za zlepšovacie návrhy
  • Príspevok pri relokácií

Naše nefinančné benefity:
  • Pružná pracovná doba
  • Možnosť práce z domu v prípade potreby
  • Multisport karta
  • Masáže, kozmetika, rekreácia
  • Stravovanie vo vlastnej jedálni – doplatok len 0,50 €
  • Eventy a spoločenské akcie - Family Day, vianočný večierok, letný výlet
  • Zľavy a špeciálne akcie od iných spoločností
  • E-learningové vzdelávacie programy podľa vlastného výberu (Seduo)
  • Jazykové kurzy priamo v priestoroch spoločnosti

Informácie o výberovom konaní

Home Office po zaučení možný v rozsahu 2-3 dni do týždňa.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické/Technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

SAP Warehouse Management (WM) - Pokročilý

  • 5+ rokov skúseností so skladovým hospodárstvom a SAP WM modulom
  • Ovládanie MS Office na pokročilej úrovni
  • Analytické myslenie

Magna International je kanadská spoločnosť pôsobiaca v oblasti automobilového priemyslu. Sme popredným dodávateľom komponentov pre automobilový priemysel s 351 divíziami a 103 vývojovými a obchodnými centrami, ktoré pôsobia v 30 krajinách.

Divízia Magna Slovteca v Novom Meste nad Váhom od roku 1994 vyrába vonkajšie a vnútorné spätné zrkadlá, v ktorých je Magna globálnym trhovým lídrom č. 1. Okrem výroby tu máme aj vývojové R&D centrum. V portfóliu máme viac ako 15 renomovaných automobilových zákazníkov
Viac informácií o spoločnosti

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt