SAP špecialista - Logista

Miesto práce
Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
ASAP/Dohodou
1 500 EUR/mesiacNa základe tvojich skúseností ti vieme spraviť individuálnu ponuku.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pozícia je kariérnou príležitosťou pre všetkých, ktorí už majú skúsenosť s internou logistikou a systémom SAP ale radi by si prehĺbili svoje zručnosti a získali rozsiahle znalosti v oblasti dodávateľského reťazca a logistiky. Poď pracovať k nám a vypracujeme z teba SAP špecialistu pre logistiku.

Medzi Tvoje úlohy bude patriť:
  • Aktívna účasť na implementácii a optimálnom nastavovaní SAPu v module WM
  • Vytváranie a sledovanie min/max hodnôt na skladoch výroby a logistiky
  • Zodpovednosť za riadenie inventúry a správu SAP modulov počas inventúry
  • Participácia na odstraňovaní problémov a inventúrnych rozdielov
  • Optimalizácia tokov materiálu a nastavení systému
  • Výpočty kapacít na nové projekty a zodpovednosť za ich nastavenie v rámci tokov spoločnosti

Radi s tebou budeme zdieľať naše dlhoročné know-how medzinárodnej automotive spoločnosti, ktorá spája vývoj a výrobu pod jednou strechou. Čo všetko ti vieme ponúknuť si môžeš pozrieť nižšie.

Zložky mzdy:
  • Fixná zložka mzdy od 1500 €
  • Variabilná zložka mzdy 10 %
Naše finančné benefity:
  • 13. a 14. plat
  • Odmena pri životných a pracovných jubileách
  • Odmena za odporučenie známeho
  • Odmena za zlepšovacie návrhy
  • Príspevok pri relokácií
Naše nefinančné benefity:
  • Pružná pracovná doba
  • Možnosť práce z domu v prípade potreby
  • Multisport karta
  • Masáže, kozmetika, rekreácia
  • Stravovanie vo vlastnej jedálni – doplatok len 0,50 €
  • Eventy a spoločenské akcie - Family Day, vianočný večierok, letný výlet
  • Zľavy a špeciálne akcie od iných spoločností
  • E-learningové vzdelávacie programy podľa vlastného výberu (Seduo)
  • Jazykové kurzy priamo v priestoroch spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Logistika, Ekonomické, Technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

SAP Warehouse Management (WM) - Mierne pokročilý

Hľadáme práve teba, ak máš:
  • Praktické skúsenosti v oblasti skladovej logistiky a fyzického toku
  • Skúsenosť so SAP-om
  • Komunikatívnu angličtinu
  • Analytické myslenie - vieš si pospájať informácie tak, aby si prišiel na najlepšie riešenie a vieš sa na veci pozrieť z rôznych strán
  • Správny prístup - práca ťa baví a napĺňa, nechodíš si len cvakať svoju osmičku
  • Zodpovednosť - či už v prístupe k úlohám, firme ale aj k sebe samému
  • Otvorené myslenie - nebojíš sa pýtať, vieš si priznať chybu a vypočuť si spätnú väzbu
  • Sedliacky rozum - a dokážeš ho použiť i v praxi
  • Komunikačné zručnosti - komunikácia naprieč firmou
  • Vynaliezavosť a proaktívnosť - tam kde iný vidí problém, ty nájdeš riešenie
  • Dôslednosť - máš zmysel pre detail a nič ti neujde
  • Tímovosť - veríš, že MY je viac ako JA.

Magna International je kanadská spoločnosť pôsobiaca v oblasti automobilového priemyslu. Sme popredným dodávateľom komponentov pre automobilový priemysel s 351 divíziami a 103 vývojovými a obchodnými centrami, ktoré pôsobia v 30 krajinách.

Divízia Magna Slovteca v Novom Meste nad Váhom od roku 1994 vyrába vonkajšie a vnútorné spätné zrkadlá, v ktorých je Magna globálnym trhovým lídrom č. 1. Okrem výroby tu máme aj vývojové R&D centrum. V portfóliu máme viac ako 15 renomovaných automobilových zákazníkov
Viac informácií o spoločnosti

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt