Neváhajte - hľadáme šikovných montážnikov/operátorov výroby BEZ testov a pohovorov - ubytovania alebo zvoz Mzda až 1217 € Nástup už 16.5.2024

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Malacky
1 217 EUR/mesiacMzda až 1217 € základná mzda od 1017 € + mesačné prémie cca 100 € + dochádzkový bonus 50 € + zmenový príplatok + príplatok za sťažené pracovné prostredie + mimoriadna odmena + príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​Obsluha výrobnej stanice (zakladanie kovových dielov)
​Obsluha jednoduchých strojov
​Jednoduché montážne práce
​Vizuálna kontrola zvarových spojov - odhalenie nezhodných dielov
​Práca na 8 hodinové zmeny​

​Ubytovanie (3,50 €/noc)
​Možnosť záloh
​Starostlivosť koordinátora

​Zvozy z okolia:
​Skalica - Holíč - Kopčany - Adamov - Gbely - Brodské - Kúty
​Senica - Jablonica - Cérová - Prievaly - Plav.Peter - Plav.Mikuláš - Plav.Podhradie - Sološnica - Rohožník - Kuchyňa - Pernek
​Borský Sv.Jur - Sekule - Moravský Sv.Ján - Závod - Veľké Leváre - Malé Leváre - Gajary - Kostolište - Malacky
​Štefanov - Šaštín Stráže - Šaštín - Borský Mikuláš - Bílkove Humence - Lakš. Nová Ves - Studienka - Malacky​

Informácie o výberovom konaní

Ak Vás ponuka zaujala, pošlite nám Váš životopis.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.5.2024 (ostáva ešte 11 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Popredný výrobca pre AUTOMOTIVE

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

​Prax z automotive
​manuálna zručnosť
​Ochota práce na zmeny (aj nočné)​

Sme Manuvia a hľadáme pracovníkov do rôznych oblastí.
Nájdeme Vám prácu na mieru.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Mária Masicová
Tel.: +421911337826
E-mail: poslať životopis