Asistentka marketingového oddelenia

Sanatórium Helios Košice, s. r. o.

Miesto práce
Krivá 23, Košice
Termín nástupu
možný ihneď alebo podľa dohody
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

*Administratívna podpora marketingového oddelenia

*Administratívne a operatívne úlohy podľa potreby manažéra divízie

*Tvorba prehľadov, reportov a štatistík

*Evidencia objednávok a faktúr

*Zadávanie faktúr do int. obj. systému

*Vytváranie reportov na týždennej/mesačnej báze

*Koordinovať interné udalosti a stretnutia

*Vybavovanie telefonickej a mailovej komunikácie s obchodnými partnermi

spracovávanie dát

*Spracovanie riadnej aj elektronickej pošty

*Ďalšie úlohy súvisiace s agendou

*Zodpovednosť za komunikáciu s externými partnermi a poskytovateľmi služieb a dodávateľmi *Príprava objednávok, logistické činnosti a ich koordinácia

*Pomoc pri rôznych kampaniach a marketingových projektoch

*Zodpovedá za vedenie pridelenej agendy

*Samostatne vybavuje operatívne záležitosti

*Účasť na poradách

​​• Zaujímavá práca v perspektívnom odbore na špičkovom pracovisku IVF
​• Počas skúšobnej doby odborné zaškolenie na pracovnú pozíciu skúsenými kolegami
​• Práca v príjemnom mladom kolektíve
​• Dovolenka nad rámec zákonnej výmery (+3 dni)
​• Príspevok na rekreáciu a voľnočasové aktivity
​• Multisport karta​

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

​• Prax v odbore je výhodou (ale nie je podmienkou)

​• Ovládanie práce s PC a programov Microsoft Office

​• Aktívna znalosť anglického jazyka

​• Zodpovedný a kvalifikovaný výkon práce

​• Samostatnosť, empatia, presnosť a spoľahlivosť

​• flexibilita

Centrá asistovanej reprodukcie – Sanatórium Helios SK nájdete v štyroch mestách na Slovensku - v Martine, Košiciach, v Banskej Bystrici a v Bratislave. V Českej republike sídli Sanatorium Helios v Brne. Na Slovensku poskytujeme naše služby klientom z celého Slovenska a výnimkou nie sú ani návštevy neplodných párov zo zahraničia.

Našim klientom ponúkame osobný prístup so zreteľom na zachovanie maximálnej intimity a anonymity každého páru. V liečbe neplodnosti sa od samého začiatku snažíme nájsť čo najúčinnejšie riešenie priamo pre konkrétny pár, nepredlžujeme cestu za vytúženým dieťatkom neefektívnymi metódami.

Vďaka exkluzívnej licenčnej zmluve s austrálskou klinikou Genea, ktorá je nie len najúspešnejšou IVF klinikou na svete, ale aj svetovým lídrom vo výskume a vývoji metód a techník asistovanej reprodukcie, sme v Sanatóriu Helios o krok vpred oproti ostatným centrám na Slovensku.

Kontakt

Kontaktná osoba: Janka Sabolová
E-mail: poslať životopis